Kasy i drukarki fiskalne

Bogata oferta kas i drukarek fiskalnych renomowanych marek. Tylko teraz do każdej zakupionej drukarki fiskalizacja GRATIS!

więcej

Office Home & Business 2016

Pakiet Office dla Użytkowników Domowych i Małych Firm ułatwia komunikację i tworzenie dokumentów. Kup teraz w cenie 725 PLN netto!

więcej

Kampania antypiracka Microsoft i Netland

Kupując system operacyjny Windows z podejrzanego źródła spełniasz marzenia hakerów!

więcej

Komputery dla Twojej Firmy

Netland Computers to autoryzowany partner DELL i HP. Pomożemy wybrać najlepsze komputery, laptopy i drukarki, które w codziennych obowiązkach zadbają o wydajność pracy.

więcej

Dzierżawa drukarek i kopiarek

Długoterminowa dzierżawa drukarek i urządzeń MFP to gwarancja niezawodności. To także niższe koszty drukowania oraz obsługi.

więcej

Serwis komputerowy

Jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie. Abonamenty serwisowe to gwarancja szybkiej reakcji w niespodziewanych sytuacjach.

więcej

Netland Computers oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw i instytucji.

Sklep komputerowy Netland Computers w Kaliszu

Sklep internetowy Netland24

Sklep internetowy Netland24

Kupuj sprzęt komputerowy w atrakcyjnych cenach online. Sprawdź ofertę naszego internetowego sklepu komputerowego. Atrakcyjne ceny i gwarancja zadowolenia!

więcej »

Kontakt

Masz pytania? Chciałbyś nawiązać współpracę lub otrzymać wycenę? Napisz do nas!

więcej »

Serwis komputerowy

W trudnych chwilach nasz serwis skutecznie rozwiązuje problemy ze sprzętem. Specjalizujemy się w naprawie komputerów, laptopów i drukarek. Zgłoś usterkę i uzyskaj błyskawiczną diagnozę.

więcej »

Szkolenia i kursy komputerowe

Posiadamy kompetencje w zakresie szkoleń. Naszymi atutami są doświadczeni trenerzy i wysoka jakość merytoryczna prowadzonych zajęć.

więcej »

Wypożyczalnia komputerów

Prowadzimy wynajem komputerów, monitorów i drukarek. Wypożyczamy laptopy, multimedialne projektory, systemy do głosowania i nagłośnienie.

więcej »
Drukarki i kserokopiarki

Drukarki i kserokopiarki

Jesteśmy autoryzowanym partnerem wiodących marek w świecie druku. Współpracujemy z takimi firmami jak DELL, HP, Konica Minolta i Xerox.

więcej »

O nas

Firma rodzinna

NETLAND Computers to firma o wieloletniej tradycji i bogatym portfolio. Od samego początku zajmuje się kompleksową obsługą IT Klientów biznesowych i prywatnych. Wieloletnie doświadczenie i status autoryzowanego partnera marek: DELL, HP, Fujitsu, Konica Minolta, Xerox, RegiTech, Microsoft, Insert, Enova, Gdata, Tensoft to najlepsza gwarancja jakości świadczonych usług.

Oferta dla Ciebie i Twojej firmy

NETLAND Computers to sklep komputerowy, wypożyczalnia sprzętu IT, profesjonalny serwis, dział odzyskiwania danych oraz likwidacja sprzętu elektronicznego. Sklep komputerowy oferuje szeroki wybór produktów nowych i używanych: laptopy, komputery, monitory, serwery, drukarki, kserokopiarki oraz oprogramowanie.

Główna siedziba firmy znajduje się w Kaliszu, ale swoją obsługą sklep i serwis komputerowy obejmują całą Polskę. Obsługujemy w szczególności takie miasta jak Wrocław, Łódź, Poznań, Ostrów Wielkopolski, Konin, Jarocin, Pleszew, Turek i Sieradz.

Serwis komputerowy

Serwis komputerowy i naprawa laptopów NETLAND Computers to profesjonalne usługi dla Klientów prywatnych i biznesowych. Nasi technicy prowadzą serwis komputerów i laptopów, naprawę monitorów, drukarek i układów BGA z którymi nie poradziły sobie inne firmy. To doświadczeni i kierunkowo wykształceni serwisanci, doskonale obeznani zarówno z nowinkami technicznymi, jak i sprzętem sprzed kilku lat.

Usługi dla firm

NETLAND Computers to także profesjonalne usługi dla firm: indywidualne oraz kompleksowe rozwiązania serwerowe, doradztwo w zakresie rozbudowy i modernizacji istniejących serwerów, wdrożenia specjalistycznego oprogramowania wspierającego zarządzanie firmą oraz audyty IT.

Zadowoleni Klienci to podstawa

NETLAND Computers posiada ogromne doświadczenie we współpracy B2B. O naszym profesjonalizmie świadczy liczne grono zadowolonych Klientów, m.in.: NESTLE S.A., WASKO S.A., Energa S.A., Starostwo Kaliskie, Politechnika Łódzka, Super-Pharm Polska, KLA Kalisz, Agencja OBWE, EUROTELE.

Zasięgiem obejmujemy Klientów z całej Polski, w szczególności z województw wielkopolskiego, dolnośląskiego i łódzkiego. Na życzenie Klienta dojeżdżamy w dowolnie wskazane miejsce. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Aktualności

Fałszywe oprogramowanie - nie ryzykuj

Fałszywe oprogramowanie - nie ryzykuj

Z fałszywym oprogramowaniem wiążą się realne zagrożenia. Miej świadomość tych zagrożeń i zawsze posiadaj oryginalne oprogramowanie, którego zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i niezawodność.

wiecej »

Edukacja i oszczędne drukowanie dzięki Epson

Edukacja i oszczędne drukowanie dzięki Epson

Za nami pierwszy miesiąc roku szkolnego To dobry czas na przyjrzenie się i analizy różnorodności zjawisk związanych z edukacją. Jednym tych obszarów są tzw. codzienne wydatki drobne ponoszone przez rodziców, a związane z wysyłaniem dzieci do szkoły. Ich wysokość potrafi być znacznie większa niż wydaje się na pierwszy rzut oka.

wiecej »

Netland współpracuje z liderem ubezpieczeń

Netland współpracuje z liderem ubezpieczeń

Spółka Netland realizuje naprawy w ramach procedur ubezpieczeniowych dla jednej z wiodących firm na rynku, której polisy NNW (ubezpieczenia od przypadkowego uszkodzenia sprzętu) oraz przedłużenia gwarancji oferowane są Klientom w takich sieciach detalicznych jak: MediaExpert, Avans czy Vobis.

wiecej »

Integracja zarządzania informacjami w firmach zwiększa ich konkurencyjność biznesową

Integracja zarządzania informacjami w firmach zwiększa ich konkurencyjność biznesową

Wraz z ewolucją i rozwojem technologii zmienia się także sposób prowadzenia biznesu. Rozwiązania chmurowe, media społecznościowe, big data oraz technologie mobilne odgrywają coraz większą rolę, a ich wpływ na przedsiębiorstwa jest coraz bardziej zauważalny. Dostrzegają to również właściciele firm.

wiecej »